למה באקדמית?

בשנים הקרובות מדינת ישראל, החברה הישראלית והמשק הישראלי יעמדו בפני הצורך לבנות ולהיבנות מחדש.
האתגר הזה הוא רב ממדים באופיו, והשאלה המרכזית שעומדת בפני צעירות וצעירים, שעושות ועושים את צעדיהן וצעדיהם הראשונים בעולם ההשכלה והתעסוקה היא האם אפשר להשתלב במשק הישראלי העתידי וגם להתגייס למאמץ המשותף ולעשות אימפקט, שישפיע על הסביבה, התעשייה, החברה והמדינה.
אנחנו, באקדמית תל־אביב-יפו, מאמינים שהתפקיד שלנו להוביל שינוי משמעותי בתעשייה, במשק, במדינה ובעולם. לכן, אנו מעניקים לסטודנטיות ולסטודנטים שלנו הכשרה אקדמית מצטיינת וכלים, שיסייעו להן ולהם לפתח קריירת אימפקט – שהיא גם יוזמת, חדשנית, פורצת דרך ורווחית וגם משפיעה לטובה על החברה, הסביבה והעולם.

יתרונות האקדמית:

 • Make Your Impact – תקבלו כלים פרקטיים ותאורטיים שיעזרו לכן ולכם להתמודד עם שינויים, כך תוכלו להשפיע בכל תחומי החיים ולהטביע חותם.
 • הסטודנטיות והסטודנטים במרכז – סביבת למידה תומכת תתרום להצלחה ולמיצוי הפוטנציאל האישי שלכן ושלכם.
 • רמה אקדמית גבוהה – תנאי קבלה גבוהים מאפיינים את האקדמית מהיום שהוקמה ועד היום במטרה לייצר שיח ורמת לימודים גבוהה. אנו מאמינים בעבודה קשה, שלכן, שלכם ושלנו, כערובה להצלחה ולמצוינות.
 • יחס אישי- האקדמית מדגישה את היחס האישי והפתוח שמוענק לכן ולכם כדי שתוכלו למצות את היכולות וללמוד בסביבה פורייה ומפרה. אנו מאמינים כי יחס כזה יסייע לכן ולכם להשיג את התוצאות הטובות ביותר. אנחנו "משפחה אקדמית", ואתן ואתם יכולים לפנות בכל שאלה לכל נושאי התפקידים, אנשי הסגל האקדמי והמנהלי תמיד זמינים בעבורכן ובעבורכם.
 • כיתות קטנות – כדי ליצור אווירה חמה וביתית וקרקע פורייה יותר להצלחה, הלימוד באקדמית מתבצע בכיתות, שבהן מספר מצומצם יחסית של סטודנטיות וסטודנטים. אנו מאמינים כי כיתות קטנות מאפשרות לנו להעניק לכן ולכם יחס אינדיווידואלי, כך שתוכלו לצמוח ולהתפתח בצורה הנכונה ביותר.
 • שכר לימוד – שכר הלימוד זהה לשכר הלימוד הנהוג באוניברסיטאות, נוסף לכך תוכלו לקבל מגוון מלגות בהיקף של כ-8 מיליון ₪ על הצטיינות, סיוע כלכלי, דיור ומעורבות חברתית. אנו מאמינים כי שכר הלימוד האוניברסיטאי מאפשר לכם ולכן להשקיע ולהתרכז בלימודים.
 • מעונות בקמפוס – המעונות שבשטח הקמפוס מאפשרים ל-430 הסטודנטיות והסטודנטים להתגורר בחדרים מאובזרים, חדשים ומתקדמים שעונים על כל צורכיהם – חדרי יחיד, חדרים זוגיים, חללים משותפים, קומת מסחר ועוד.
 • מרכז לניהול קריירה – באקדמית פועל מרכז לניהול קריירה. במרכז זה תקבלו כלים יישומיים, שיסייעו לכן ולכם להשתלב בשוק העבודה התחרותי. אנו מאמינים כי פעילות המרכז לניהול קריירה תעזור לכן ולכם להשתלב ולהצליח בשוק העבודה.

רוצה ללמוד באקדמית?

מלא/י פרטים ונהיה בקשר בקרוב!

  טופס רישום מקוון
  כבר יודע/ת בידיוק מה את/ה רוצה?
  הרשמ/י באופן מקוון לשנת הלימודים הקרובה
  לרישום מקוון