כניסה

בית הספר למדעי המחשב

מתעניינים באקדמית?

הזינו פרטים ונחזור אליכם בהקדם
  • מאשר/ת קבלת דיוורים לדואר אלקטרוני

לשיחה עם נציג

קצת עלינו

המכללה האקדמית ת"א יפו מציעה תואר ראשון במדעי המחשב במגוון התמחויות, וכן תואר שני MSc עם או בלי תזה.  קיימות אפשרויות שילוב רבות בין החטיבות השונות: ניהול ויזמות, תקשורת ואינטרנט, הנדסת תוכנה ומערכות וכו'. בנוסף, ניתן לשלב את הלימודים עם תואר נוסף כמו לימודי כלכלה. כמו כן, קיים מסלול ייחודי לסטודנטים עובדים ולחיילים ביחידות המחשב והסייבר, המאפשר שילוב עבודה בהיקף גבוה לצד הלימודים.שילוב של תיאוריה ויישום
תכנית הלימודים הייחודית משלבת לימודי תיאוריה ולימודים יישומיים, וכוללת שיתופי פעולה עם החברות המובילות בתחום, ביניהן IBM, Microsoft, אינטל ועוד. השילוב בין ידע אקדמי ויישומי לצד התנסות מעשית, מקנה לבוגרי בית הספר יתרון משמעותי לעומת בוגרי מוסדות אחרים, ועם צאתם לשוק העבודה, הם נחשבים לאנשי מקצוע מבוקשים בארץ וגם בחו"ל.


דקן בית הספר: פרופ' גדעון דרור 

פרופ' דרור בעל תואר דוקטור מאוניברסיטת ת"א, מרצה וחוקר פעיל בתחום הבינה המלאכותית. היה מעורב בייעוץ ובפיתוח פתרונות של בינה מלאכותית בחברות היי טק מובילות בארץ ובעולם. פרופ' דרור הצטרף לסגל המכללה בימיה הראשונים, ותרם רבות לפיתוח תוכניות הלימודים, ההתמחויות והתשתיות המתקדמות, אשר בזכותן נחשב בית הספר למדעי המחשב לאחד מבתי הספר הטובים בארץ בתחומו.