כניסה

בית הספר למדעי המחשב

מתעניינים באקדמית?

הזינו פרטים ונחזור אליכם בהקדם
  • מאשר/ת קבלת דיוורים לדואר אלקטרוני

לשיחה עם נציג

קצת עלינו

המכללה האקדמית ת"א יפו מציעה תואר ראשון במדעי המחשב במגוון התמחויות, וכן תואר שני MSc עם או בלי תזה. 

בתכנית קיימות מספר חטיבות: מדעי הנתונים, תקשורת ואינטרנט, הנדסת תוכנה ומערכות. 
כמו כן, קיים מסלול "מעוף" הייחודי לסטודנטים עובדים ולחיילים, ובפרט ביחידות הטכנולוגיות, המאפשר שילוב עבודה לצד הלימודים.


שילוב של תיאוריה ויישום

תכנית הלימודים הייחודית משלבת לימודי בסיס, לימודי תיאוריה ולימודים יישומיים מגוונים. לתוכנית שיתופי פעולה עם חברות מובילות בתחום. השילוב בין ידע אקדמי תאורטי ויישומי לצד התנסות מעשית, מקנה לבוגרי בית הספר יתרון משמעותי לעומת בוגרי מוסדות אחרים, ועם צאתם לשוק העבודה, הם נחשבים לאנשי מקצוע מבוקשים בארץ וגם בחו"ל.

 דקנית בית הספר למדעי המחשבפרופ' דלית נאור היא מרצה וחוקרת בתחום ה Cloud  ובמערכות אחסון של מידע (Storage Systems). פרופ' נאור הצטרפה כדקנית בית הספר לאחר קריירה ארוכת שנים במעבדות המחקר של IBM, שם מילאה תפקידי ניהול ותפקידים טכניים בכירים. בנוסף לפרסומים אקדמיים רבים, פיתחה דלית במהלך עבודתה ביב”מ סטנדרים ופטנטים בתחומים כמו הגנה על תכנים דיגיטליים (Digital Rights Management) ושיטות אחסון חדשות כמו Object Store Device.

בתפקידה כדקנית בית הספר תחזק פרופ' נאור את קשרי בית הספר עם עולם ההי-טק המשגשג בארץ, תוך שמירה על מצוינות ורלוונטיות אקדמית של תכנית הלימודים והכנת הסטודנטים לקריירות בשוק התעסוקה הטכנולוגי והאקדמי כאחד.